Om Jamo Engros AS

Daglig leder

Tom Dag Hanssen
E-mail : post@jamo-engros.no
Mobil : 48 00 10 35
 

Kontorleder

Dag Erling Pedersen
E-mail : dag@jamo-engros.no
Mobil: 41 64 89 80
 

Ordre/fakturering og innkjøp

post@jamo-engros.no
Sverre Hvatum
E-mail: sverre@jamo-engros.no
Mobil: 97 50 38 40
 
 

Innkjøp og salgsansvarlig

Anders Majormoen
E-mail: anders@jamo-engros.no
Mobil : 97 57 10 29
 

Selgere

Arild Jensen
Område : Sørlandet og Østlandet, Vestlandet og Troms
E-mail : arild@jamo-engros.no
Mobil: 91 36 38 86

Geir Singstad
Område : Trøndelag, Møre, og Nord Norge
E-mail : geir@jamo-engros.no
Mobil : 97 15 69 02

Per Andris Johansen
Område : Østlandet, Vestlandet og Finnmark
E-mail : per@jamo-engros.no
Mobil: 48 17 18 10
 

Lagerteamet består av

Timann Magnetun
Ole Andreas Bråten
Jan Olsen
Sverre Karlsen